Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Date
gl: Data

en: Field
gl: Campo

en: User
gl: Usuario/a

en: Revisions
gl: Revisión

en: Webform
gl: Formulario web
