Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Date
gu: તારીખ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Data
gu: માહિતી
