Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Date
he: תאריך

en: Field
he: שדה

en: User
he: משתמש

en: Revisions
he: גרסאות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Data
he: נתונים
