Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Date
hi: तारीख

en: Field
hi: क्षेत्र

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Revisions
hi: संशोधन
