Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Date
hr: Datum

en: Field
hr: Polje

en: User
hr: Korisnik

en: Revisions
hr: Revizije

en: No data available.
hr: Nema dostupnih podataka.
