Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Field
hy: Դաշտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Revisions
hy: Վերանայում
