Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Date
id: Tanggal

en: Field
id: Bidang

en: User
id: Pengguna

en: Revisions
id: Revisi
