Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Value
ja: 値

en: Date
ja: 日付

en: Field
ja: フィールド

en: User
ja: ユーザー

en: Revisions
ja: リビジョン

en: No data available.
ja: 利用可能なデータはありません。

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Data
ja: データ
