Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Field
ku: خانە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان
