Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Date
lt: Data

en: Field
lt: Laukelis

en: User
lt: Narys

en: Revisions
lt: Versijos

en: Webform
lt: Web forma

en: Data
lt: Duomenys
