Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Date
lv: Datums

en: Field
lv: Lauks

en: User
lv: Lietotājs

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Webform
lv: Webforma

en: Data
lv: Dati
