Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Date
no: Dato

en: Field
no: Felt

en: User
no: Bruker

en: Revisions
no: Versjoner

en: No data available.
no: Ingen data tilgjengelig
