Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Date
nl: Datum

en: Field
nl: Veld

en: User
nl: Gebruiker

en: Revisions
nl: Revisies

en: No data available.
nl: Geen gegevens beschikbaar

en: Webform
nl: Formulier

en: Data
nl: Gegevens
