Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Date
pl: Data

en: Field
pl: Pole

en: User
pl: Użytkownik

en: Revisions
pl: Wersje

en: Webform
pl: Formularz
