Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Date
ru: Дата

en: Field
ru: Поле

en: User
ru: Пользователь

en: Revisions
ru: Редакции

en: No data available.
ru: Нет доступных данных.

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Data
ru: Данные
