Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Date
sk: Dátum

en: Field
sk: Pole

en: User
sk: Používateľ

en: Revisions
sk: Revízie

en: No data available.
sk: Žiadne dáta nie sú dostupné.

en: Webform
sk: Webformulár

en: Data
sk: Údaje
