Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Field
ta: புலம்

en: User
ta: பயனர்

en: Revisions
ta: மறுபதிப்புகள்

en: Data
ta: தரவு
