Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Date
th: วันที่

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Revisions
th: รุ่น

en: Data
th: ข้อมูล
