Webform Submissions Revisions (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Date
tr: Tarih

en: Field
tr: Alan

en: User
tr: Kullanıcı

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Data
tr: Veri
