Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно
