Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Top
is: Toppur

en: Position
is: Staðsetning

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
