Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Position
lt: Pozicija

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Notification
lt: Įspėjimas
