Webform Trello (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Position
fi: Sijoitus

en: Token
fi: Muuttuja

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -
