Webform Trello (1.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: List
fr: Lister

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Development settings
fr: Paramètres de développement

en: Debugging is enabled
fr: Le débogage est activé

en: If checked, every handler method invoked will be displayed onscreen to all users.
fr: Si cochée, chaque gestionnaire (handler) invoqué sera visible à l'écran pour tous les utilisateurs.
