Webform Trello (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
