Webform Trello (1.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Position
pt: Posição

en: Webform
pt: Formulário

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Notification
pt: Notificação

en: Development settings
pt: Definições de desenvolvimento
