Webform Trello (1.0.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Position
lv: Pozīcija

en: Token
lv: Marķieris

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Notification
lv: Paziņojums
