Webform Trello (1.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Position
tr: Konum

en: Token
tr: Simge

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
