Webform Trello (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: About
ug: ھەققىدە
