Webform Trello (1.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Position
oc: Posicion

en: Token
oc: Geton (token)

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
