Webform User Registration (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User
ar: مستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role
ar: دور

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: About
ar: حول

en: User registration settings
ar: إعدادات تسجيل المستخدمين
