Webform User Registration (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Webform
da: Webformular

en: User Registration
da: Brugeroprettelse

en: About
da: Om

en: User registration settings
da: Nye brugere

en: Element key
da: Elementnøgle
