Webform User Registration (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: About
el: Περί

en: User registration settings
el: Ρυθμίσεις εγγραφής χρηστών
