Webform User Registration (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: User Registration
ja: ユーザー登録

en: About
ja: アバウト

en: User registration settings
ja: ユーザー登録の設定
