Webform User Registration (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User
lv: Lietotājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par

en: User registration settings
lv: Lietotāja reģistrācijas iestatījumi
