Webform User Registration (2.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: User
ms: Pengguna

en: Roles
ms: Peranan

en: Role
ms: Peranan

en: About
ms: Perihal

en: User registration settings
ms: Seting pendaftaran pengguna
