Webform User Registration (2.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Role
es: Rol

en: User Registration
es: Registro de usuario

en: About
es: Acerca de

en: User registration settings
es: Opciones de registro para usuarios

en: Require email verification when a visitor creates an account.
es: Requiere verificación por email cuando un visitante crea una cuenta.
