Webform User Registration (2.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User
lt: Narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Webform
lt: Web forma

en: User Registration
lt: Nario Registracija

en: About
lt: Apie

en: User registration settings
lt: Narių registracijos nustatymai
