Webform User Registration (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Webform
nl: Formulier

en: User Registration
nl: Gebruikersregistratie

en: About
nl: Over

en: User registration settings
nl: Instellingen gebruikersregistratie

en: Element key
nl: Element sleutel
