Webform User Registration (2.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: Webform
pl: Formularz

en: User Registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: About
pl: O stronie

en: User registration settings
pl: Ustawienia tworzenia kont użytkowników

en: User field mapping
pl: Mapowanie pola użytkownika
