Webform User Registration (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User
ro: Utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: About
ro: Despre

en: User registration settings
ro: Opţiunile de înregistrare ale utilizatorilor
