Webform User Registration (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o

en: User registration settings
sk: Nastavenia registrácie používateľov
