Webform User Registration (2.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: About
km: អំពី

en: User registration settings
km: ការ​កំណត់​ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​របស់​អ្នកប្រើ
