Webform User Registration (2.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User
sv: Användare

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Webform
sv: Webbformulär

en: User Registration
sv: Användarregistrering

en: About
sv: Om

en: User registration settings
sv: Inställningar för användarregistrering

en: Require email verification when a visitor creates an account.
sv: Kräv e-postverifiering när en besökare skapar ett konto.
