Webform User Registration (2.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి

en: User registration settings
te: వాడుకరి నమోదు అమరికలు
