Webform User Registration (2.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: User registration settings
cy: Gosodiadau cofrestru defnyddiwr
