Webform User Registration (2.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User
fi: Käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: User registration settings
fi: Käyttäjien rekisteröinnin asetukset
