Webform User Registration (2.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User
hr: Korisnik

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: About
hr: Opis

en: User registration settings
hr: Postavke registracije korisnika
