Webform User Registration (2.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: Webform
hu: Űrlap

en: User Registration
hu: Felhasználó regisztráció

en: About
hu: Leírás

en: User registration settings
hu: Regisztrációs beállítások

en: User creation
hu: Felhasználó létrehozás

en: Element key
hu: Elem kulcs
