Webform User Registration (2.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: Role
id: Peran

en: About
id: Tentang

en: User registration settings
id: Pengaturan pendaftaran anggota
